Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Stavebnice >

Lego Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary

Lego Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary

Cena produktu Lego Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary není známa.

 

Popis produktu Lego Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary: LEGO Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary Detailně vypracovaný model LEGO obsahuje více než 2200 dílků. Má odklápěcí obloukovou sekci, otevírací kostru trupu s detaily opotřebení, pohyblivé kormid...  Více informací


Lego Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary - popis

LEGO Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary
Detailně vypracovaný model LEGO obsahuje více než 2200 dílků. Má odklápěcí obloukovou sekci, otevírací kostru trupu s detaily opotřebení, pohyblivé kormidlo, zbořitelný hlavní stěžeň a navíc další dva stěžně, dlouhý čelní stěžeň se strážním košem, potrhané plachty, detailně vypracované podpalubí, navíc veslici se dvěma vesly a řadu zbraní a doplňků. Tento model poskytuje skvělý stavitelský i hrací zážitek. Integrovaný stojánek je vhodný pro vystavení doma i v kanceláři. Součástí je také osm minifigurek: Kapitán Jack Sparrow, Henry, Carina, poručík Lesaro, kapitán Salazar, důstojník Magda, důstojník Santos a stěžeň lodi Silent Mary, navíc dva oddělitelní duchové-žraloci. Součástí je osm minifigurek: Kapitán Jack Sparrow, Henry, Carina, poručík Lesaro, kapitán Salazar, důstojník Magda, důstojník Santos a stěžeň lodi Silent Mary, navíc dva oddělitelní duchové-žraloci.

Výrobce Lego

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lego Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Plyšové hračky nebo Autodráhy, Figurky, Dřevěné hračky.