Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Stavebnice >

Xiaomi Mi Robot Builder Rover

Xiaomi Mi Robot Builder Rover

Cena produktu Xiaomi Mi Robot Builder Rover není známa.

 

Popis produktu Xiaomi Mi Robot Builder Rover: Mi Robot Builder Úžasný robot v 978 částech Vlastní vyvažovací systém Bezdrátové ovládání smartphonem Modulární grafické programování Dotek technologie Mi Robot Builder je modulární kódo...  Více informací


Xiaomi Mi Robot Builder Rover - popis

Mi Robot Builder
Úžasný robot v 978 částech

Vlastní vyvažovací systém
Bezdrátové ovládání smartphonem
Modulární grafické programování

Dotek technologie
Mi Robot Builder je modulární kódovací hračka, která může být sestavena do různých struktur pomocí 978 bloků spolu s dalšími součástmi, jako jsou kola, reproduktory a řetězy, aby ožila. Bezpečné pro dospělé i pro děti, všechny části a bloky jsou vyrobeny z ekologického materiálu, který je bezpečný pro použití. Materiály šetrné k životnímu prostředí

Samostatný vyrovnávací mechanismus pro dokonalé vyvážení
Hlavní motor Mi Robot Builder je poháněn CPU procesorem a vlastním operačním systémem, který umožňuje robotovi provádět dokonale koordinované akce. Dodává se také se čtyřmi porty USB typu C, které poskytují energii robotům a rozhraním s ostatními komponenty. Díky algoritmu obráceného kyvadla je dokončená konstrukce dostatečně stabilní, aby se udržovala ve vzpřímené poloze a mohla se pohybovat dopředu, zatímco podporuje až 3 kg hmotnosti.

Multiprocesor
Rámec architektury řízení
Cortex Mx 32bitový procesor
Dlouhá životnost baterie až 12 hodin

Výkonné motory
Mi Robot Builder používá dva vysokorychlostní motory s otáčkovou rychlostí až 170 ot./min. A rotačním točivým momentem až 25N.cm. Při stojící poloze je dokončená konstrukce schopna podporovat 3kg předmět nad jeho váhu. Aby mohl robot přesně určit rychlost a směr, má motor vestavěný fotoelektrický snímač, který také přepíná motor do klidového režimu, když je zablokován, aby se zabránilo přílišnému zatížení motoru.

25N.cm Otočná kapacita točivého momentu
Vestavěný fotoelektrický snímač

Výrobce Xiaomi
Typ Roboti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Xiaomi Mi Robot Builder Rover užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Plyšové hračky nebo Autodráhy, Figurky, Dřevěné hračky.